Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Відкрита Ніч – Дубль 17

Время

с 28 июня, 21:00 до 29 июня, 4:00

«Відкрита Ніч – Дубль 17» – фактично єдиний на сьогодні фестиваль національного кіно.
Цей фестиваль - найкоротший у світі - він триває лише одну червневу ніч просто неба на Андріївському узвозі в Києві і паралельно в 23 містах України - від Львова до Маріуполя. Цього року вперше фестиваль відбудеться в Кривому Розі.

Мета фестивалю - підтримка національного кінематографу, а також фільмів спільного та іноземного виробництва, які зберігають традиції українського мистецтва, пропонуючи нові концепції його розвитку, самоідентифікації та існування в спектрі світових національних кінематографій
В суботу, 28 червня о 21:00 в Києві почнеться урочиста церемонія відкриття, яку всі партнерські майданчики, і наш в тому числі, транслюватиме онлайн. О 22:00 – почнеться власне показ – фільмів, художніх, анімаційних, документальних, відзнятих за останній рік українськими режисерами – як студентами, так і професіоналами. 

Унікальною особливістю фестивалю є безпосереднє залучення всіх глядачів до визначення переможців в різних номінаціях. Кожен глядач заповнить анкету, результати швидко підсумуються, і вже о 4:10, 29 червня, будуть оголошені переможці. Все це також транслюватиметься онлайн в ШELTER+.
Ми спробуємо зробити фестиваль дуже затишним і домашнім. Ви зможете розміститися або на стільцях, або просто на підлозі, на карематах, матрасах, подушках – наших, чи тих, які принесете з собою. Всю ніч будуть доступні гарячий чай, кава, а також частування за дуже доступними цінами.

Вхід безкоштовний, але ми закликаємо усіх глядачів зробити пожертви (від 15 грн.), які ми передамо на потреби української армії або біженців (Зараз вивчаємо потреби, і за день-два оголосимо, в які надійні руки передамо гроші). 

0 отзывов