Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Фотовиставка про благодійність

Время

с 15 мая, 18:00 до 25 мая, 21:00

Источник

Запрошуємо завітати на найщирішу фотовиставку України!
З 15 по 25 травня 2014 року у галереї «Ф-АРТ» в «Сонячній галереї» буде експонуватися фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива», яка включила у себе 40 кращих фоторобіт, що надійшли на IV Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива» організований Українським форумом благодійників.

Ці 40 фотографій були обрані з понад 550 робіт, які фотографи – професіонали і аматори - слали на конкурс з усіх куточків України. Фотовиставка пропонує відвідувачам нетривіальні сюжети про людей, які нечасто потрапляють у кадр, однак завжди привертають увагу. Ці люди розкривають таємницю: як ставати багатшими, віддаючи багато, і як ділитися щастям, перебуваючи в скрутних життєвих обставинах. Світлини зафіксували миті благодійності в освіті, в культурі, в охороні здоров’я та в соціальному захисті, у спорті, у житті громад та в ініціативах простих громадян. Вони показали, як волонтерство змінює світ, і якою бачать благодійність діти.

Традиційно після експозиції у Києві, виставка подорожує всією Україною. Цього року, завдяки зусиллям Об’єднання Відповідальних Громадян, серед 11 українських міст, що приймають «Благодійність крізь призму об’єктиву», опинився і Кривий Ріг.
15 травня о 18:00 відбудеться урочисте відкриття виставки. Протягом 10 днів, разом зі всеукраїнською експозицією, відбуватиметься благодійний розпродаж картин і фотографій криворізьких митців. Всі виручені гроші підуть на реалізацію благодійного проекту «Магазина Добра» - придбання обладнання для сенсорної реабілітаційної кімнати у дитяче неврологічне відділення Клінічної лікарні №8.

0 отзывов