Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх

Червоний

Длительность

1 час 44 минуты

Режиссёр

Заза Буадзе

Страна

Україна, Литва

Актёры

Микола Береза Олег Шульга Олександр Мавріц Любов Тищенко Ігор Колтовський Олег Стефан Володимир Шпудейко

1947 рік. Двоє українців – Данило Червоний і Віктор Гуров – потрапили в табір ГУЛАГ. У них абсолютно різні долі: один раніше був членом Української повстанської армії (УПА) і народився на Заході України, а другий – радянський льотчик зі Сходу України, якому не дуже-то й близьке поняття патріотизму. Але доля звела таких людей разом. Нехай у них і різні ідеали, але їх об'єднує не лише спільна біда, а ще й країна, де вони народилися – Батьківщина. Коли чоловіки розуміють це, вони вирішують, що для виживання на каторзі потрібно допомагати один одному і разом протистояти всім труднощам. Жорсткий начальник табору майор Абрамов хоче знищити всіх "бандерівців" і ні перед чим не зупиниться. Тоді Данило Червоний очолює бунт в ГУЛАГу, який перетворюється на справжнє повстання. У каторжан майже немає шансів на успіх, але у них є непереборне бажання змінити своє життя і перестати щодня проходити всі кола пекла.

Фільм базується на однойменному романі Андрія Кокотюхи, який також став сценаристом проекту.

Зйомки почалися 10 березня 2016 року і проходили у Кривому Розі, Одесі та біля Луцька, Україна.

Режисером картини є Заза Буадзе. Він раніше працював над стрічками "Гроші для дочки" (2008), "Червоний лотос" (2009), "Сонцекруг" (2010).

Головні ролі у стрічці виконали Микола Береза ("Тіні незабутих предків" (2012), "SelfieParty" (2016)) та Ігор Колтовский.

Реліз фільму відбудеться 24 серпня 2017 року. 

Расписание сеансов на фильм «Червоний»

На сегодня нет сеансов
На завтра нет сеансов

22 августа

Олимп

20:00

Олимп

18:30

24 — 13

Олимп

11:40

Олимп

15:45

Олимп

19:40

0 отзывов