Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх


Обзоры

Як швидко зарядити батарею смартфона?

Швидко чи повільно заряджається батарея смартфона - зазвичай неважливо. Включив на ніч в розетку - і забув, до ранку зарядиться. Але іноді така стратегія непридатна. Наприклад, в аеропорту в очікуванні чергового рейсу, всім хочеться швидше.
17 июня 2015 в 12:26
1166 просмотров

Електрична розетка і USB

Нерідко ми підключаємо до електромережі ноутбук, а телефон або плеєр заряджаємо від порту USB. Такий підхід здається виправданим, не треба возити з собою зайвий зарядний пристрій. Але при цьому ми часто програємо швидкість заряду. Справа в тому, що USB порт ноутбука забезпечує зарядний струм всього близько 500 мА, а то й менше. Цього може бути недостатньо для заряду батареї великої ємності, тому час заряду збільшується.

Не варто економити на зарядному пристрої, не таке вже воно і важке, та й коштує недорогоЗате підключаєма до мережі «зарядка» здатна забезпечити швидкий заряд електроніки.

Зарядний пристрій

В якості зарядних пристроїв сьогодні зазвичай використовують мережеві адаптери USB. Як правило, виробники мобільної електроніки комплектують вироби адаптером оптимальної потужності, що забезпечує достатню силу зарядного струму. Проте з часом у будинку накопичується кілька адаптерів, і за необхідності ми, не роздумуючи, хапаємо перший-ліпший. Цілком даремно. Більшість адаптерів забезпечують силу струму навантаження все тим же 500 мА. Цього достатньо для малопотужного плеєра, але мало для смартфона з посиленою батареєю.

Швидше за все, батарея зарядиться, але часу на це буде потрібно багато. Збираючись у дорогу, розгляньте наявні адаптери та виберіть самий потужний. Це дозволить скоротити час заряду батареї.

Зовнішня батарея

Зовнішні батареї, як правило, мають відносно велику ємність. Це зручно в дорозі, так як від них можна заряджати електроніку без доступу до електромережі. Але крім ємності деякі виробники піклуються і про швидкість заряду автономних сховищ електроенергії. Володарям таких пристроїв при нестачі часу вигідно зарядити зовнішню батарею, щоб уже до неї підключити плеєр або телефон без всякого поспіху.

Режим телефону під час зарядки

Очікуючи, поки заряджається батарея, багато хто користується смартфонами: грають, дзвонять, виходять в Мережу через безкоштовний Wi-Fi. Така стратегія затягує заряд батареї. Можливості зарядного пристрою, як сказано вище, можуть бути обмежені. При розмовах, використанні Wi-Fi або додатків ток USB адаптера живить не тільки батарею, але й сам телефон, що зменшує швидкість заряду. Якщо немає гострої необхідності, під час заряду батареї, не варто користуватися електронікою. Найкраще її вимкнути або перевести в режим польоту. І не треба щохвилини натискати на кнопки, щоб поглянути на індикатор заряду. Екран смартфона діагоналлю кілька дюймів - один з найбільш «ненажерливих» споживачів енергії. 

 

Популярное в блоге

Нет комментариев