Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх


Обзоры

Помарафонимо?

Активна неділя у Кривому Розі
16 октября 2014 в 14:29
689 просмотров

Біг–  рух, а рух   це невід’ємна частина нашого життя. Наші пращури любили, побігати за здобиччю, зараз ми бігаємо, щоб бути більш-менш активними. В наш час люди рухаються не так вже й багато    сидяча робота, транспортні засоби, ескалатори та засоби комунікації знизили рухливість людини до мінімуму. Науковцями доведено, що активне, рухливе життя сприяє виробленню в нашому організмі гормону, що підвищую настрій, а також робить нас сильнішими. Окрім цього, сидячи на одному місці багато чого не доб’єшся.

В цю неділю в нашому місці буде проводитись перший біговий марафон під назвою «ПОМАРАФОНИМО!?». Його влаштовують представники міжнародної організації AIESEC. Ця організація займається відправленням студентів на соціальні та професіональні стажування за кордон, але головною метою є розвиток лідерства та соціальної активності серед молоді. Марафон, на їх думку, є гарною можливістю зібрати активних жителів Криворіжжя в одному місці з метою гарно та активно провести час. AIESEC забезпечить учасників призами  знижками на професіональні стажування GlobalTalent. Це означає, що ви можете виграти знижку для себе  або свого не дуже активного друга;)

Цей марафон безкоштовний, прийняти участь у ньому може будь-хто, головне зареєструватись. Він буде проходити у одному з найгарніших парків нашого міста  в парку ім. газети Правда. Для тих хто не знає, цей парк є візитною карткою Кривого Рогу, зображення човнової станції часто спливає у пам’яті багатьох українців при згадці про наше місто. Біг у цьому парку дає змогу абстрагуватись від екологічних проблем міста, та по-справжньому насолодитись осінню. До події вже приєдналися представники криворізької команди Street Workout, які планують показовий виступ. Також марафон підтримує декілька спортивних клубів Кривого Рогу, а саме: СК «Прайд»та жіночий фітнес клуб «Тонус».

Для бігунів доступні три дистанції    3, 6 та 15 км, щоб кожен зміг обрати чинний рівень складності для себе. 

Тож, цієї неділі не марнуйте даремно свій час, сидячі вдома перед комп'ютером, а приєднуйтесь до активної молоді Кривого Рогу!

До зустрічі на марафоні!

Автор статті: Гоша Шевцов

Популярное в блоге

Нет комментариев